Speakers

Speakers

cover

Za 20 rokov som postupne prešiel od softvérového vývojára k vrcholovému manažmentu v softvérových a e-commerce firmách. Baví ma transformovať zložité biznisové problémy na elegantné softvérové produkty...

Viac o mne
Dedoles
Peter Urban
cover

Skúsený softvérový inžinier špecializujúci sa na progresívny vývoj softvéru s dôrazom na analýzu veľkých dát.

Viac o mne
Muehlbauer
Matúš Danóczi
cover

Technology Engineer v IBM Client Engineering, a jeho tím sa špecializujú na optimalizáciu a integráciu backend systémov s využitím Cloud Pak for Integration (CP4I).

Viac o mne
IBM
Tomáš Macháň
cover

AI Engineer v tíme IBM Client Engineering, prináša svoje odborné znalosti do sféry generatívnej umelej inteligencie.

Viac o mne
IBM
Jan Garček
cover

Lukáš pôsobí v Muzikeri od začiatku roku 2022 a teda od začiatku budovania nového dátového skladu. Deväť rokov sa venoval sieťam a DevOps a od roku 2020 sa viac venuje dátovej vede.

Viac o mne
Muziker
Lukáš Kozelnický
cover

Softvérový inžinier s viac ako desaťročnou praxou v oblasti moderného vývoja softvéru v ekosystéme Javy, ktorý sa vyznačuje nielen hlbokými technickými znalosťami, ale aj schopnosťou viesť a inšpirovať tím vývojárov.

Viac o mne
UNIQA GSC Slovensko
Patrik Malý
cover

Špecializujem sa na vývoj edukačného softvéru s pozíciou koordinátora pre rozvoj obchodu. Svojou prácou prepojuje technologické inovácie s potrebami vzdelávacích inštitúcií...

Viac o mne
Edix
Milan Moravčík
cover

Expert na využívanie umelé inteligencie v moderných dátových platformách. Zameriava sa na proces ako AI transformuje spracovanie a analýzu dát, čím umožňuje organizáciám efektívnejšie využívať svoje dátové zdroje.

Viac o mne
Keboola
Vojta Tuma